شرایط و ضوابط سبز افروز

شرایط استفاده از مقالات

استفاده از مقالات سبز افروز کاملاً رایگان بوده و رایگان خواهد ماند زیرا هدف نگارش مقالات ، افزایش آگاهی و یادگیری بیشتر برای بدست آوردن سلامتی بیشتر و انجام انتخاب های صحیح تر است ، که سبز افروز سعی می کند در دسترس همگان قرار دهد.

نکات استفاده از بخش طب و سلامت

با وجود اینکه عمده ی مقالات سبز افروز در دسته ی آموزش های آشپزی و طبخ مواد غذایی جای می گیرد که قطعاً مناسب آنهایی است که آشپزی می کنند ؛ اما در بخش هایی نیز می توان خواص و مضرات مواد غذایی و تاثیرات هر کدام از دیدگاه طب را نیز پیدا کرد.

حتی در بخش هایی مثل دستور پخت نیز سعی می شود تا خاصیت ها یا ضرر های مواد اولیه پخت نیز ذکر شود و برای بعضی از مواد غذایی ، سعی می شود تا از تاثیرات پس از مصرف آن روی بدن آگاه شوید.

اما چه نیازی به چنین نکاتی است؟

همانطور که قبلا ذکر شد ، هدف سبز افروز آگاهی کامل آشپز ، از خواص و مضرات و حتی عوارض احتمالی مواد غذایی ، بعد از استفاده است. مواد غذایی ویژگی های متفاوتی دارند که :

آشپزها حتماً باید بدانند!

هر کس که با پخت و پز سر و کر دارد ، دانستن خواص و ویژگی های مواد غذایی برایش بسیار حائز اهمیت است. زیرا :

  • بسیاری از مواد غذایی از لحاظ طبع ، قابلیت ترکیب کردن را ندارند و ممکن است تولید سم کنند یا در صورت ادغام ، فاسد شوند.
  • برخی مواد غذایی اگر در اندازه ی متناسب استفاده نشوند میتوانند عوارضی داشته باشند. برخی از آنها حتی سمی هم نیستند اما در صوردت استفاده در مقیاس نادرست میتوانند فرد را مسموم کنند.
  • بسیاری از افراد به بعضی از مواد غذایی ، یا بعضی گروه های مواد غذایی حساسیت دارند و آشپز باید از ویژگی های هرکدام آگاه باشد.

سایرین هم خوب است که بدانند

هرچند هدف اصلی سبز افروز کمک به آشپز های عزیز است و کمک به ایشان را جزء اهداف خود میداند ، اما مقالات سبز افروز برای هر کس که قصد تحقیق یا آگاهی داشته باشد نیز در دسترس است و سبز افروز صمیمانه از همه ی عزیزان استقبال می نماید و آماده ی خدمت به این دسته از مخاطبان گرانقدر نیز هست. اما اجازه دهید نکاتی را هم برای شما عزیزان عنوان کنم که بهتر است بدانید.

اینکه بدانید چطور میتوانید مشکلات ساده را ، به وسیله تغذیه صحیح با استفاده از سبزیجات و میوه های سالم در خانه بهبود دهید بسیار عالی است. هدف سبز افروز در بخش مقالات ، دقیقاً آگاهی شما نسبت به تغذیه و سلامت مواد غذایی‌تان است.

«پس انسان بايد به خوراک خود بنگرد»
آیه 24 سوره عبس

اما نکته مهم

مقالات نگارش شده به هیچ وجه توصیه پزشکی تلقی نمی شود و جایگزین توصیه پزشک نیست ؛ از این رو خواهشمند است در صورت بروز بیماری حتماً به پزشک مراجعه نمایید و به هیچ وجه بدون مشورت ، خودسرانه اقدام به خوددرمانی نکنید.

قوانین کپی رایت (حمایت از ناشر)

دیزاین سایت سبز افروز تخصصی بوده و تمام مراحل طراحی ، توسط تیم تولید و با نظارت مدیر تولید انجام شده است و تمامی حقوق برای سبز افروز محفوظ است.

حقوق تمامی محتوای تولید شده در سبز افروز (شامل متون ، تصاویر ، ویدئو ها و سایر فایل های چند رسانه ای) برای این سایت محفوظ است ؛ کپی و نقل قول از سایت ، تنها با ذکر نام سبز افروز و لینک منبع به مقاله ی اصلی پذیرفته است.

حق تصحیح و تغییر در شرایط و ضوابط تماماً برای سبز افروز محفوظ است.

به بالای صفحه بردن