درباره سبز افروز

سبز افروز یک سایت مواد غذایی است. هدف سبز افروز ترویج غذای سالم ، رشد سلامت جامعه و تغذیه صحیح افراد است.

در سبز افرور ایجاد دسترسی آسان و رایگان برای همه حرف اول را می زند و تلاش واقعی ، برای تحقق آن است و به همین دلیل همه ی همت مجموعه سبز افروز برای نگارش محتوای با کیفیت در جهت ترویج موادغذایی سالم در بین کاربران می باشد و بزرگترین افتخار ما تا این لحظه نیز رضایت‌مندی مخاطبان است که از آن خرسندیم.

همانطور که قبلا گفته شد ، ترویج غذای سالم ، رشد سلامت جامعه و تغذیه صحیح افراد از اهداف اصلی سبز افروز است ور در این راه ، سعی بر نگارش آموزش ها و مقالات مفید برای خوانواده ها و هرکس که دستی به پخت و پز دارد ، برنامه ای است که همواره ، مصرانه دنبال می کنیم ؛ و برای تحقق هرچه بیشتر این هدف ، دوست داریم در افزایش آگاهی این جامعه دوست داشتنی ، در خصوص غذاها و مواد غذایی نقش پر رنگی داشته باشیم.

به همین دلیل در بخش مقالات سبز افروز ، به بررسی موشکافانه خواص و توصیف ویژگی های مواد غذایی می پردازیم و شما را با همه ی فواید یا مضرات هر کدام آشنا می کنیم. در بخش مقالات می توانید درمورد مواد خوراکیِ روزانه بیشتر بدانید و به وسیله ی کسب اطلاعات و بهبود تغذیه ، زندگی سرشار از سلامتی و شادابی برای خودتان رقم بزنید.

سبز افروز برای تحقق این اهداف تلاش می کند. در این جهت به وسیله ی تولید و نگارش آموزش های نحوه آشپزی سالم و گزارش روش شناخت خواص طبی مواد غذایی و طریقه مصرف صحیح ، آگاهی کامل در این خصوص را ، تماماً رایگان در اختیار کاربران گرانقدر قرار می دهد.

  • سبز افروز سعی می کند تا ملزومات آشنایی شما با انواع مواد غذایی را فراهم کند. برای شروع می توانید از لینکهای زیر اسفاده کنید که مربوط به بخش آشنایی با مواد غذایی است.
آشنایی با آجیل ها
بادامپستهگردوتخمهبادام زمینینخودچیفندق
آشنایی با تنقلات و شیرینی جات
آبنباتآدامسبیسکویتپشمکذرت بو دادهسوهان
شکلاتقره قروتگزلواشکپولکیویت کورن
آشنایی با محصولات خشک شده (خشکبار)
توتخرماعنابمویزکشمش
کشکآلوچهسبزی خشکمیوه خشکآلو
انجیرحلواچیپس میوهزرشکزعفران
آشنایی با مواد غذایی خوار و بار
قندخلالشکرآردگندمبرنجروغن
ربشکلات صبحانهشیرهسرکهمرباحبوباتنبات
قهوهدمنوشلبنیاتعسلکلوچهشیره خرماادویه
انواع پودرجونمکترشیکرهچایعرقیات

شما میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما ، نظرات / پیشنهادات / انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. ساعات کاری و نحوه پاسخگویی نیز تماماً قید شده است.

 

به بالای صفحه بردن